خوب شاید عجیب باشه ولی خیلی زود دوباره یک قسمت از بازی Assassins Creed داره ساخته می شه، ولی اشتباه نکنید شماره 3 نیست!!
این رو میشه یک قسمت از شماره ی 2 به حساب اورد. اسم این قسمت Brotherhood هستش. درسته، در این قسمت  Ezio Auditore Da Firenze با چند اساسین ماهر و زبر دست برای از بین بردن فساد و ناپاکی در روم، پیمان برادری می بنده، تا بتونه به کارش ادامه بده. اتزیو دیگه اون پسر جوان و تازه کار نیست که در شماره ی 2 دیده بودیم، الان سن و سالی ازش گذشته و یک Master Assassin و رهبر تمام اساسین ها شده، و قدرت و نفوذ زیادی در بین افراد داره....
اینبار هم یوبی سافت با معرفی این قسمت جدید از بازی همه رو خوشحال کرد و باید منتظر بود و دید که در 28 آبان همین سال ، اتزیو دوباره چگونه قدرت خود را در معرض دید همگان قرار می دهد...


بقیه در ادامه مطلب

داستان :

خوب همانطور که گفته شد اتزیو با بستن پیمان برادری با چند اساسین ،قصد سرکوبی حکومت فاسد و شکم پرست روم (در زمان رنسانس) را دارد، حتم دارم که شما شخصیت مهم و دوست داشتنی داوینچی را در شماره2 فراموش نکرده اید! بله این بار هم لئوناردو به کمک اتزیو می آید و با دانش و علمش برای ساختن سلاح و ... او را یاری می کند، علاوه بر لئوناردو، Niccolò Machiavelli و Caterina Sforza نیز به اتزیو کمک خواهند کرد ( این دو فرد را در شماره ی 2 دیده بودیم، قکر نکنم لازم به یاد آوری باشه..)
و  شخصیت های دیگر که بر پیمان خود با اتزیو ثابت قدم هستند.......
البته هنوز اطلاعات دقیقی از بازی در مورد داستان و .... داده نشده ، و این اطلاعات رو از چند تریلر و چند خط خبر و خود سایت بازی (مهمترین قسمت!!!) بدست آورده شده است
گرافیک :

خیلی از افراد با دیدن تریلر های داده شده بر این باورند که گرافیک بازی تغییری نکرده ، ولی اگر خوب به تریلر ها دقت کنیم شاهد پیشرفتی در گرافیک بازی خواهیم بود، البته موتور گرافیکی بازی همان موتور سری قبل هست ولی مطمئنن پیشرفتی در آن بده، علاوه بر گرافیک فیزیک بازی نیز پیشرفت چشمگیری کرده، اگر تریلر نمایش داده شده در E3 امسال را دیده باشید متوجه فیزیک آن شده اید که چگونه سازندگان بر روی آن کار کرده اند، از بین رفتن شهر در حمله ی دشمنان فوق العاده کار شده بود، البته نباید فراموش کنیم که شاید این تخریب پذیری فقط در چند مرحله از بازی به کار رفته شده باشد(!)
اگر به خاطر داشته باشیم در شماره ی 2 ، شهر ها با دقت و جزئیات بسیار بالایی ساخته شده بود ، در این قسمت از بازی سازندگان ، قول یک شهر (روم) با جزئیات تر و بهتر را داده اند، پس خیالمان از این بابت نیز راحت خواهد بود...
 


گیم پلی :

در تریلر های به نمایش گذاشته شده ، شاهد گیم پلی تازه تر و نو آورانه تری شدیم. در نبرد ها و کمبو های اتزیو تغییراتی ایجاد شده، نحوه ی جنگیدن او با قبل تفاوت پیدا کرده و حرکات جدید و زیبایی در جنگیدن به دست آورده است، ولی متاسفانه این حرکات بسیار ساده کار شده و هنوز کار زیادی باید بر روی آن انجام شود، که به احتمال زیاد تا زمان منتشر شدن بازی این مشکلات رفع می شود ، یکی دیگر از نو آوری های جدید در گیم پلی استفاده از اسب درون شهر است که امید است فقط صرفا برای رد کردن یک مرحله به کار نرفته باشد. همانطور که می دانید در بازی شما تنها نخواهید ماند و برادرانه شما در طی کردن مراحل شما را یاری می کنند پس باید منتظر سبک جدیدی در این قسمت از بازی باشیم.بر طبق اطلاعات بدست آمده ما در قسمت از بازی شاهد یک شهر خواهیم بود اما صبر کنید(!)... شهر روم به اندازه ی کافی بزرگ است و طبق گفته های سازندگان ، 3 برابر از ونیز بزرگتر خواهد بود که این گفته ، مسئله ی کوچک بودن شهر را حل می کند. در بازی سلاح های جدیدی گذاشته شده است که با هم آن ها را بررسی می کنیم:


Claw: یک سلاح کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی. چیز خاصی از شکل نمی توان فهمید. یک چنگک با شمایلی عجیب که کسی که از آن استفاده می کند باید یک دست خود را از دست بدهد. احتمالا برای دیوار های بلند کاربرد مناسبی خواهد داشت.

Syringe: یقینا سلاح دکتر است ! برای بی هوش کردن ، کشتن و کلا سورپرایز کردن دشمن باید استفاده شود.


Axe: نیازی به توضیح ندارد ! در نسخه دوم هم همین اسلحه در اختیارمان بود. سلاحی سنگین و کند ، با قدرت تخریب بسیار بالا.


Switchblade: در مورد این سلاح بیشترین شک و شبهه وجود دارد ! قبل از اینکه اصلا این اسلحه برای شما نمایش داده شود شما باید یک پازل را حل کنید و بعد بتوانید آن را ببینید. شکل پازل را هم در زیر می بینید. پس از حل پازل ، علاوه بر اطلاعاتی که برای هر اسلحه موجود بود ، اطلاعات دیگر و یک والپیپر از فضای شرکت Abstergo در اختیار شما قرار می گیرد.


Fan: زن ها از آن استفاده می کنند. یک سلاح معروف آسیای شرقی با لبه های تیز و برنده. سرعت بالای سلاح و برندگی آن شاید آن را به یک سلاح عالی و دارنده آن را به یک کارکتر دوست داشتنی تبدیل کند.


Dagger: سلاح معروفی است. یک خنجر دو لبه و تیز که برای نبرد های با سرعت کم و یا درگیری هایی که سلاح مطمئن تر در اختیار نیست استفاده می شود. به نوعی سلاح اصلی شاید نباشد.

(منبع توضیح سلاح ها
Bazinama ) 

Multi Player:

طبق اطلاعات داده شده ، قسمت مولتی پلیر نیز در بازی اضافه شده است که یکی از نکات عجیب(!) ولی جذاب در بازی خواهد بود. همانطور که گفته شد در این بازی یک شهر وجود خواهد داشت ، پس احتمالا سازندگان برای قسمت مولتی پلیر شهر های دیگر را نیز به بازی اضافه خواهند کرد.
صد در صد در قسمت مولتی پلیر با کاراکتر های دیگری به غیر از اتزیو بازی خواهید کرد که به احتمال زیاد هر کدام از آنها قابلیت های منحصر بفرد خود را خواهند داشت

کلام پایانی :
خوب این هم از پیش نمایش، و فقط تنها کاری که ما می توانیم انجام بدیم اینه که صبر کنیم تا روز انتشار بازی و ببینیم این بار اتزیو خودش رو چگونه نمایش می ده، و تا اون موقع می تونیم تریلر ها و ... نگاه کنیم و حسرت(!) بخوریم... تا بعد.